Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого посів 3 місце в Україні за результами студентських змагань у формі модельних судових засідань (moot courts)

Це стало можливим завдяки досягненням студентів Університету, які за останні 2 роки вибороли цілу низку нагород в національних та міжнародних «moot court» змаганнях:

• 1-ше місце у III National IP Law Moot Court Competition (турнір з господарського права та права інтелектуальної власності);
  • 1-ше на міжнародних змаганнях з перехресного допиту Cross Examination Moot;
  • 1-ше місце у National Anticorruption Moot Court Competition;
  • 2-ге місце на Національних раундах Конкурсу імені Філіпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition);
  • 2-ге місце у National Criminal Law Moot Court Competition та інші.

Крім того у 2015 році гурток з міжнародного права нашого Університету було визнано Всесвітньою асоціацією студентів міжнародників (International Law Students Association / ILSA) як найкраще студентське співтовариство з міжнародного права у світі («Best All-Around Chapter»).

В сучасних правничих університетах студентські змагання у формі модельних судових засідань (moot courts competitions або moot courts) – це показник якості як професійних юридичних знань здобувачів вищої освіти, так і відмінного володіння англійською мовою.

З метою системної, комплексної і всебічної підготовки студентських команд нашого Університету для участі в модельних судових змаганнях з 2022–2023 навчального року на міжнародно-правовому факультеті Університету запроваджено викладання навчальної дисципліни «International Moot Courts / Модельні судові процеси: міжнародний аспект»; викладач – к.ю.н., асистент кафедри міжнародного права, практикуючий юрист-міжнародник Євген Боярський

В рамках програми зазначеної дисципліни студенти вивчають правові джерела діяльності, структуру, юрисдикцію і найбільш цікаві справи міжнародних судових органів і вчаться застосовувати набуті знання практично – шляхом участі в модельних (імітаційних) судових процесах на умовах змагальності сторін.

Дякуємо нашим студентам за високі результати у навчанні та змаганнях, бажаємо нових перемог та досягнень!