7 Вересня, 2021

День

Керівниця Центру права, етики та цифрових технологій Юлія Размєтаєва представила Університет на міжнарожному симпозіумі

Керівниця Центру права, етики та цифрових технологій, доцентка кафедри теорії і філософії права Юлія Размєтаєва виступила з доповіддю “Технологічна нейтральність і релігійна поляризація у цифрову еру” на міжнародному симпозіумі “Техніка та релігія: технічні культури, вірування, поширення від античності до сьогодення”.  Симпозіум, який тривав із 1 по 3 вересня, був організований Паризьким університетом разом з Вищою школою соціальних наук, Університетом Сорбонна та Технологічним університетом Комп’єна. У заході взяли участь дослідники з...

Щиро вітаємо професорку кафедри економічної теорії Ольгу Сергіївну МАРЧЕНКО з ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, здійснення всіх планів та задумів! Ректорат, профком, викладачі та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого