Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Шановні вступники до магістратури, запрошуємо Вас отримати ступінь магістра за програмою подвійних дипломів НЮУ імені Ярослава Мудрого та Університету Миколаса Ромеріса у Литві!

Запрошуємо вступників до магістратури взяти участь у спільній магістерській програмі подвійних дипломів із Університетом Миколаса Ромеріса!

Шановні вступники до магістратури, запрошуємо Вас отримати ступінь магістра за програмою подвійних дипломів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Університету Миколаса Ромеріса у Литві.

Наразі успішно реалізовується навчання за трьома спеціалізаціями:

1. Міжнародне право. Термін навчання – 2 роки. Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, другий рік – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр);

2. Міжнародне та європейське бізнес-право. Термін навчання – 2 роки. Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, другий рік – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр);

3. Міжнародне та європейське бізнес-право (три дипломи із Університетом Савой Монблан, місто Шамбері, Франція). Термін навчання – 3 роки. Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, другий рік – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр), третій рік – в Університеті Савой Монблан (посилання на веб-сайт https://www.univ-smb.fr/ ).

За результатами проходження дворічного навчання студенти за програмою отримують 2 дипломи:

•  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
  •  Університету Миколаса Ромеріса;
  •  + отримання третього диплому Університету Савой Монблан за 3 роки навчання.

Оплата за навчання:

• в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого здійснюється навчання за рахунок державного замовлення або за кошти фізичних та/або юридичних осіб;
  • в Університеті Миколаса Ромеріса – 2867 євро за 1 рік навчання (оплата здійснюється посеместрово). Передбачено присудження грантів на навчання за результатами відбору;
  • в Університеті Савой Монблан ~ 350 євро за рік.

Окрім того, студенти магістерської програми на платній основі забезпечуються гуртожитком (від 85 до 100 євро щомісячно). Ознайомитися більш детально ви можете за посиланням.

Основні переваги програми:

1. Вступ на загальних засадах. Без додаткових іспитів. Без сертифіката про знання англійської мови;

2. Грант на навчання: передбачено можливість отримання гранту на навчання, що покриває вартість самого навчання, а також включає щомісячну виплату стипендії у розмірі більше 400 євро;

3. Erasmus+ Project: в 4 семестрі студенти мають змогу взяти участь у програмі обміну Erasmus+ до університетів, що входять в перелік стратегічних партнерів Університету Миколаса Ромеріса, серед яких топові університети Італії, Хорватії, Естонії, Швеції, Чехії, Угорщини, Германії, Австрії тощо;

4. Інтерактивне навчання: вивчення профільних предметів англійською мовою, відкритий персональний доступ до бібліотечних ресурсів Університету Миколаса Ромеріса, можливість долучення до online вебінарів, наукових шкіл та конференцій, майстер-класів визнаних фахівців права, серед яких литовські практикуючі юристи, професори, адвокати та судді Конституційного суду Литви;

5. Три дипломи за три роки: cтуденти після другого року навчання у Литві можуть продовжити поглиблювати свої знання у затишному містечку Шамбері, Франція (Université Savoie Mont Blanc) та отримати три дипломи.

Згідно зі світовим рейтингом університетів QS по праву 2021 року MRU потрапив в число 250 кращих університетів світу. Партнерські навчальні заклади забезпечують можливість проживання у гуртожитках на території кампусів, мають спортивні бази, заклади харчування, медичні центри, надають допомогу у пошуку баз практики та необхідну організаційну підтримку.

Заяви про вступ на магістерські програми двох / трьох дипломів та інші документи мають бути подані до приймальної комісії ГОСПОДАРСЬКО-ПРАВОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ.

Дізнатися про досвід навчання та перспективи працевлаштування від випускників програми Ви можете переглянувши відео за посиланням.

Для найбільш ретельного та поглибленого ознайомлення закріпляємо цьогорічний запис вебінару, презентацію програми у форматі pdf та навчальний план програми.

Більш детальне роз’яснення всіх деталей навчання або умов вступу ви можете отримати зв’язавшись безпосередньо із відділом міжнародних освітніх програм та академічної мобільності Університету за телефоном +380 66 05 15 288 або +380 50 68 74 529 та через пошту erasmus@nlu.edu.ua.