Привіт, ти все ще обираєш форму навчання при вступі на магістратуру?

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Привіт, ти все ще обираєш форму навчання при вступі на магістратуру?

Давай розбиратися разом!

Ні для кого не секрет, що віддалена освіта – це найзручніший спосіб отримати високоякісні знання з будь-яких куточків світу.

НЮУ пропонує два варіанти віддаленої освіти для магістрів за спеціальністю 081 «Право» – дистанційну та заочну.

Яка ж все таки між ними різниця

Заочне навчання на магістратурі- це процес навчання, який передбачає самостійне опанування студентом необхідного обсягу навчального матеріалу, плануючи свою роботу так, як йому зручно.

Оцінювання рівня засвоєння знань студентом проводиться двічі на рік на сесії, тривалістю 20 днів.

Окрім іспитів та заліків, сесія може включати в себе аудиторні заняття та оглядові лекції. Нині вони проводяться через платформу Zoom.

Дистанційне навчання – це навчання за індивідуально розробленим планом з використанням інформаційних технологій, де кожен студент має викладацький супровід впродовж всього навчання.

Оцінювання та тестування проводитимуться з використанням науково-освітнього ресурсу, а сесії складатимуться після кожного семестру.

Ідеально підійде для тих, хто перебуває закордоном, здобуває одночасно освіту за двома спеціальностями в НЮУ, а також для тих, хто мають особливі потреби щодо навчального процесу.

Зверніть увагу, що НЮУ здійснює підготовку фахівців за ступенем магістр (спеціальність 081 «Право») за дистанційною формою навчання на факультеті юстиції.

Що вам знадобиться для вступу на заочну/ дистанційну форми навчання

Якщо ви бажаєте вступити на спеціальність:

081 «Право», 293 «Міжнародне право»

результати ЄВІ 2023 року та ЄФВВ 2023 року, а також мотиваційний лист

Чекаємо на вас в НЮУ!