Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 9 вересня, в бою за нашу Батьківщину, поблизу населеного пункту Гороховатка Харківської області, російський агресор забрав життя випускника Університету старшого сержанта Анатолія Мокрицького

Знов непоправна втрата спіткала нашу університетську родину.

9 вересня, в бою за нашу Батьківщину, поблизу населеного пункту Гороховатка Харківської області, російський агресор забрав життя випускника Університету старшого сержанта Анатолія Мокрицького.

Мокрицький Анатолій Степанович народився 20 серпня 1987 р. у с. Шипівці Чортківського району Тернопільської області. Він закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого і від 2014 року кілька років поспіль проходив службу в АТО. Там на сході України хлопець познайомився із дівчиною-парамедиком, яка згодом стала його дружиною. Коли почалось повномасштабне вторгнення в Україну, Анатолій відразу став на захист України. Був командиром відділення взводу снайперів однієї з військових бригад. 9 вересня, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини, Анатолій Мокрицький загинув в бою за Харківщину.

Анатолій мав багато друзів, що говорить саме за себе. За словами односельців, він був скромним, дуже світлим і добрим, завжди готовим прийти на допомогу. І тому його всі любили. Він був турботливим сином, вірним другом та справжнім воїном. До кінця з честю та гідністю виконував громадянський та військовий обов’язки, захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. У Героя залишились мама, батько, дружина, семирічний син, сестра та брат.

Жодні слова не можуть загоїти рану у серцях рідних. Колектив та студентство Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям Анатолія Мокрицького. Розділяємо гіркоту вашого горя.

З вдячністю низько вклоняємося за те, що ціною власного життя захищав нас та рідну землю. Добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив та шанував.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!