Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Здобувачі факультету прокуратури відвідали Київський районний суд міста Харкова!

В межах екскурсії студенти різних курсів факультету прокуратури ознайомилися зі структурою та засадами функціонування суду, зокрема з роботою суддів, секретарів судових засідань та інших працівників суду. Студенти мали можливість особисто відвідати судові засідання та на власні очі побачити як відбувається правосуддя в Україні.

Окрім цього, здобувачі поспілкувалися із суддями та працівниками суду, які поділилися досвідом своєї роботи, розповіли про типові проблеми та виклики, з якими стикається судова система, а також обговорили роль прокуратури як сторони обвинувачення у судових засіданнях з розгляду кримінальних проваджень.

Відвідування таких заходів має важливе значення для підготовки майбутніх прокурорів, сприяє формуванню практичних навичок та допомагає зрозуміти реалізацію прокуратурою своїх функцій та повноважень.

Також варто зазначити, що такі екскурсії мотивують студентів до поглибленого вивчення юриспруденції та сприяють кращому розумінню професійних обов’язків та правових процедур, що є важливою складовою підготовки до майбутньої професійної діяльності.

Дякуємо голові Київського районного суду м. Харкова Шаренко Світлані Леонідівні та співробітникам суду за приділений час та надану можливість!