Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Завідувачка кафедри права ЄС професорка Тетяна Комарова та доцентка кафедри Тетяна Анакіна провели лекції в Коледжі Європи в Натоліні

Завідувачка кафедри права ЄС професорка Тетяна Комарова та доцентка кафедри Тетяна Анакіна провели лекції в Коледжі Європи в Натоліні в рамках безпрецедентної програми – навчання працівників Апарату Верховного Суду з посилення адміністративного потенціалу України в процесі євроінтеграції.

Це навчання реалізується в межах проєкту Natolin4Capacity Building – високо інноваційної та цільової освітньої програми, яка фінансується ЄС і реалізується Коледжем Європи в Натоліні. Вона була створена для підтримки державного управління України у впровадженні комплексних реформ та Угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

Представниці Університету були запрошені в якості експерток проєкту ЄС «Право-Justice» та провели практичні тренінги щодо особливостей правової системи ЄС та її впливу на правопорядок України в межах імплементаційного процесу. Окремо розглядалися питання впливу практики Суду справедливості ЄС на правозастосування в України та впливу Хартії про основоположні права ЄС на механізми захисту прав людини.