Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Загарбницька війна, з якою росія прийшла на нашу територію, на жаль, забирає життя найкращих синів України

Кожна новина про звільнення окупованого клаптика рідної землі супроводжується сумними новинами про загибель наших захисників-героїв, серед яких й члени університетської спільноти.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого із сумом повідомляє, що під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України неподалік міста Сватово Луганської області загинув студент 5 курсу факультету адвокатури Університету Владислав Шеін. Йому був лише 21 рік.

Із перших днів повномасштабної війни Владислав став на захист кордонів нашої країни від російських окупантів.
На превеликий жаль, за нашу свободу, незалежність та волю Герой віддав найцінніше – своє життя.
Добрим, щирим, життєрадісним, сповненим оптимізму запам’ятали Владислава Шеіна всі, хто його знав.

У цю трагічну хвилину колектив Університету, вся викладацька та студентська спільноти висловлюють найщиріші співчуття сім’ї, друзям та близьким з приводу непоправної втрати загиблого захисника. Низький уклін родині, яка виховала справжнього патріота, доброзичливу та гідну Людину.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Підтримати родину Владислава можна за наступними реквізитами – 5375411505967559 наречена Владислава Софія.