Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Викладачів Університету обрано до Комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки

Розпорядженням №941 від 4 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки.

Конкурсна комісія складається з шести осіб: трьох уряд визначив самостійно, ще трьох – за пропозиціями міжнародних та іноземних організацій.

До членів комісії, які визначає Кабінет Міністрів України було обрано викладачів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Юрія Пономаренка – д.ю.н., завідувача кафедри кримінального права Університету, члена Робочої групи з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України;

Олега Гиляку – к.ю.н., доцента кафедри прав людини та юридичної методології Університету, заступника головного ученого секретаря, начальника управління стратегічного розвитку Національної академії правових наук.

Конкурсна комісія подає на розгляд прем’єр-міністру України не більше двох відібраних з-поміж учасників конкурсу кандидатур, після чого у Кабінету міністрів є десять днів на призначення директора БЕБ.

Через рік і через три роки після призначення директора БЕБ має відбутися зовнішня незалежна оцінка ефективності діяльності Бюро спеціальною комісією, яку призначить Кабмін на підставі пропозицій міжнародних організацій. Негативний висновок аудиту буде підставою для звільнення директора.