Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Всеукраїнський круглий стіл «Наукова спадщина Ольги Георгіївни Шило та проблеми кримінальної юстиції» буде перенесено на нову дату

Шановні правники!

У зв’язку з останніми цинічними атаками держави-агресора на критичну цивільну інфраструктуру та спровокованими цим перебоями із забезпеченням балансу в енергосистемі України, організаторами Всеукраїнського круглого столу «Наукова спадщина Ольги Георгіївни Шило та проблеми кримінальної юстиції» було прийнято рішення про відкладення проведення онлайн-заходу.

Раніше надіслані тези доповідей будуть включені в збірник матеріалів круглого столу, що опублікується за результатами проведення заходу після стабілізації ситуації. Про нову дату круглого столу буде повідомлено додатково.

Наші повага та шана до професорки Ольги Георгіївни Шило вимагають забезпечення максимально сприятливих умов для достойного проведення запланованого заходу. Сподіваємось на розуміння і підтримку такого рішення.