Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відкрито реєстрацію на V National Intellectual Property Law Moot Court Competition.

Участь у цих змаганнях – це ваша можливість поглибити знання з права інтелектуальної власності, а також чудова нагода проявити свої вміння на практиці!
 Запрошуються до участі команди у складі 2-3 учасників, які навчаються на І-VI курсі за спеціальністю “Право”, “Міжнародне право”, “Правоохоронна діяльність”, а також молоді юристи, які отримали диплом не більше, аніж 5 років тому.

Змагання будуть складатися з  етапів: письмового раунду (написання процесуальних документів) та усного раунду (судові дебати).

Всі інші умови участі будуть в Правилах Змагань, які опублікуємо найближчим часом.

Дата проведення: 7-8 грудня 2024 року.

Формат проведення: онлайн

Дедлайн реєстрації: 27 жовтня 2024 р.

Мерщій реєструйтесь за посиланням!

Якщо вам потрібна допомога з пошуком тіммейтів – переходьте сюди!

З нетерпінням чекаємо на Вас та Ваші команди!

У разі виникнення запитань, звертайтесь до Віцепрезидентки зі Змагань ELSA Kyiv – Крістіни Коноваленко

e-mail: competitions.kyiv@ua.elsa.org