Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відгук Вікторії Лєпілової студентки 1 курсу магістратури факультету міжнародного та європейського права, яка брала участь у програмі академічної мобільності в Тартуському університеті, Естонія

​​
«Моє навчання за програмою академічної мобільності в Тартуському університеті стало неоціненним досвідом, особливо в умовах, коли в Україні через повномасштабне вторгнення оффлайн навчання стало неможливим. Ця програма дала мені змогу не тільки продовжити свою освіту, а й отримати нові враження.

Можливість самостійно обирати предмети дозволила мені створити оптимальний навчальний план та регулювати навантаження відповідно до моїх інтересів та потреб. Відмінні викладачі, сучасні ресурси та цікаві курси допомогли розширити мої знання.
Спілкування англійською мовою на лекціях, семінарах, у буденному житті, написання наукових робіт – все це значно підвищило мій рівень володіння мовою.

Тартуський університет надав мені не тільки високоякісну освіту, а й можливість зануритися в багатокультурне середовище. Спілкування з іноземцями з різних куточків світу дало мені змогу розширити свій світогляд та зрозуміти, наскільки різноманітним може бути студентське життя. Завдяки новим знайомствам я не лише знайшла друзів, але й дізналась багато цікавого про інші культури та традиції. Особливо цінним став досвід участі у студентських заходах, адже цього року Тарту став культурною столицею Європи, що додало особливого колориту моєму перебуванню.

Загалом, цей досвід став для мене незабутнім і надихаючим. Я вдячна за можливість вчитися в Тартуському університеті та однозначно рекомендую іншим студентам взяти участь у цій програмі.»

Хотіли б також отримати незабутній досвід у міжнародному навчанні? Тоді запрошуємо вас взятиучасть у програмах академічної мобільності.

Наразі набори на програми доступні для студентів 1 курсу магістратури для участі у весняному семестрі 1курсу:

Талліннський технологічний університет (м. Таллінн, Естонія)
• Подання заявок: до 27 жовтня 2024 року (включно)
• Програма передбачає отримання стипендії
Реєстрація

Ясський університет імені Александру Іоана Кузи (м. Ясси, Румунія)
• Подання заявок: до 03 листопада 2024 року (включно)
• Програма передбачає отримання стипендії
Реєстрація

Лодзинський університет (м. Лодзь, Польща)
• Подання заявок: до 30 жовтня 2024 року (включно)
Реєстрація