Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулося відкриття програми подвійних магістерських дипломів зі Штучного інтелекту, цифрового та кібер права

Було проведено урочисту зустріч із студентами, які вступили на навчання за унікальною магістерською програмою подвійних дипломів «LLM Artificial Intelligence, Digital and Cyber Law» (Штучний інтелект, цифрове та кіберправо).

Зустріч відкрили професор Юрій Барабаш – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Університету, професор Джей Каллен – керівник факультету права, кримінології та поліції та директор бізнес-школи (Professor Jay Cullen – Head of School of Law, Criminology & Policing and Director of Business School та доктор Дженніфер Гіблін — заступник керівника Школи права та кримінального правосуддя, (Dr Jennifer Giblin Associate Head of School: Employability & External Relations School of Law and Criminal Justice) .
Згідно з рейтингом університетів Edge Hill University є університетом світового рівня.

Програма подвійних дипломів реалізується на всіх факультетах Університету. Вступ до програми не передбачає додаткових іспитів. Форма навчання – денна (дистанційна), термін навчання – 1,4 роки. Перший та третій семестри – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, другий семестр – в Edge Hill University.

По завершенню навчання випускники отримують два дипломи – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Edge Hill University.
Ознайомитися з презентацією програми та особливостями навчання можна за лінком

Форма для реєстрації для участі у конкурсному відборі для навчання на програмах подвійних магістерських дипломів (для майбутніх вступників до магістратури Університету)

Координатор проєкта професорка Ольга Дмитрик