Вчений Харківської школи права – ювіляр року

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вчений Харківської школи права – ювіляр року

До 70-річчя від дня народження відомого українського вченого, доктора юридичних наук, професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка Національної академії правових наук України Юрія Васильовича Бауліна наукова бібліотека підготувала виставку-портрет.

Баулін Юрій Васильович – видатний вітчизняний вчений-правознавець, громадський і державний діяч України, член (академік) Національної академії правових наук України, кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук.