uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет взяв участь в експерименті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з постакредитаційного моніторингу якості освітніх програм.

На виконання вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення якості вищої освіти” від 2 травня 2023 року  3062-IX Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти було запроваджено експеримент з постакредитаційного моніторингу якості освітніх програм. До експерименту були долучені сім провідних ЗВО України в тому числі – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

В межах процедури постакредитаційного моніторингу було проведено оцінювання освітньої програми «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право», гарант програми – д.ю.н. професор, завідувач кафедри теорії права – Процюк Ігор Валерійович.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого також делегував представника Університету до Робочої групи з питань постакредитаційного моніторингу освітніх програм – проректора з навчально-методичної роботи Ярошенка Олега Миколайовича.

Представники закладів вищої освіти, голови та доповідачі ГЕР, що приймали участь в експерименті пройшли опитування щодо зручності правил та процедур постакредитаційного моніторингу, змісту та форми відомостей про самооцінювання освітньої програми та форма експертного висновку ГЕР щодо проходження постакредитаційного моніторингу, висловили пропозиції щодо оптимізації процесу постакредитаційного моніторингу.

За результатами проведення перелічених дій та аналізу отриманої у ході експерименту з постакредитаційного моніторингу інформації, Робоча група констатує успішність його проведення та досягнення поставленої мети. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти високо оцінило зміни, що були запроваджені Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого після акредитації освітньої програми.