Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > З Факультету прокуратури розпочався тиждень озеленення та упорядкування довкілля в Університеті!

Ректор Університету Анатолій Гетьман, проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович і завідувач кафедри кримінального права Юрій Пономаренко разом зі студентами та адміністрацією Факультету прокуратури взяли участь у висадці фруктових дерев на території студентського кампусу Факультету прокуратури.

Сьогодні яблуневий садок, який був посаджений минулої весни, поповнився новими сортами яблунь та слив.

Кожне висаджене сьогодні дерево – це символ майбутнього України, символ незламності її майбутніх поколінь, адже попри всі обставини в кампусах Факультету прокуратури та Університету продовжує лунати студентський гомін. Всупереч повномасштабному вторгненню студенти факультету та Університету продовжують навчатися навіть під звуки сирен та електрогенераторів.

Разом зі студентами віримо у щасливе та мирне майбутнє нашої держави, адже велику ціну платить народ України за сьогодення та можливість повноцінно жити і працювати! Дякуємо ЗСУ за кожний новий світанок!