Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету Уляна Дронова та Андрій Шамрай стали чемпіонами України з настільного тенісу серед молоді

Студенти Університету Уляна Дронова (3 курсу, Факультету юстиції) та Андрій Шамрай (4 курсу, Факультету прокуратури) стали чемпіонами України з настільного тенісу серед молоді 2003 р.н. та молодших. Змагання проходили з 9 по 13 жовтня в с.Андріївка, Львівська область.

Уляна в захоплюючій та яскравій боротьбі стала Чемпіонкою України в жіночій парі та бронзовою призеркою в змішаній парі.

Сенсаційно завершились змагання на Чемпіонаті України серед чоловіків в особистому розряді.  У фіналі студент нашого Університету кандидат у майстри спорту України, Андрій Шамрай обіграв майстра спорту України з настільного тенісу, першого номеру за рейтингом Вадима Грибана, з рахунком 3-1. А у півфіналі Андрій з рахунком  3-2 обіграв майстра спорту України, Вадима Солтиса!

Для Андрія, це перша золота нагорода на Чемпіонатах України. За підсумками проведених змагань Андрій виконав норматив майстра спорту України. Вітаємо Андрія з таким яскравим результатом та подвійним успіхом.

Вітаємо студентів Університету Уляну та Андрія з визначними досягненням та бажаємо нових яскравих перемог!