Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету стали переможцями у конкурсі наукових робіт до п’ятиріччя діяльності Вищого антикорупційного суду

У Вищому антикорупційному суді завершився Конкурс наукових робіт до п’ятиріччя здійснення правосуддя. На конкурс, який був оголошений 15 серпня, надійшло 30 робіт. За його результатами Конкурсна комісія визначила переможців.

Так, перше місце зайняв Дмитро Митчик, студент Факультету прокуратури Університету з роботою на тему: «Визнання доказів недопустимими під час досудового розслідування: проблемні аспекти та шляхи їх подолання».

Третє місце зі спільною роботою розділили Анатолій Ковальський та Віталій Дубенко, студенти Факультету слідчої та детективної діяльності Університету з роботою на тему: «Деякі питання судового контролю Вищого антикорупційного суду у провадженнях, пов’язаних із віртуальними активами».

Дякуємо ВАКС за організацію конкурсу та проведення інших науково-освітніх заходів спрямованих на виховання нового покоління правників!

Вітаємо студентів Університету з перемогою у конкурсі та бажаємо натхнення на нові дослідження, подальших успіхів та професійного зростання!