Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентка факультету приватного права та підприємництва виборола  чотири срібні медалі Універсіади України

Із 14 по 16 травня 2024 року у м. Кропивницький пройшла ХІХ Всеукраїнська універсіада з художньої гімнастики, де були представлені заклади вищої освіти з усіх областей України. Гімнастки з Миколаєва, Києва, Кропивницького, Харкова, Чернівців, Чернігова та Львова демонстрували свої вміння та боролися за перемогу.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляла студентка другого курсу факультету приватного права та підприємництва, майстер спорту України Емілія Лавринець. Дівчина брала участь в індивідуальному багатоборстві (обруч, м’яч, булави, стрічка), де виборола чотири срібні нагороди, поступившись лише майстру спорту України міжнародного класу Христині Пограничній.

Вітаємо Емілію та її тренерів із чудовим виступом! Щиро бажаємо подальших спортивних звершень та успіху в навчанні й науковій діяльності.

Під час війни спортивні перемоги стають для українців ще важливішими. Слава Україні!