Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентка Факультету приватного права та підприємництва Емілія Лавринець виборола золото на XVI відкритому турнірі з художньої гімнастики “Золота Осінь 2024”

З 17 по 20 жовтня у місті Рівне відбувся XVI відкритий турнір з художньої гімнастики “Золота Осінь 2024”.

Студентка Факультету приватного права та підприємництва Емілія Лавринець виборола золото на XVI відкритому турнірі з художньої гімнастики “Золота Осінь 2024” та отримала головний приз, грошову винагороду в розмірі 1000$.

Це була напружена боротьба, яка вимагала не лише фізичних зусиль, але й міцності духу, концентрації та віри у власні сили.

Вітаємо Емілію з перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті.