Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Студента Факультету приватного права та підприємництваВладислав Казіміров здобув срібло Відкритого Кубку Європи з дзюдо

28-29 вересня у Празі (Чехія) проходив Відкритий Кубок Європи з дзюдо, участь у якому приймали понад 370 спортсменів з 34 країн.

Студента першого курсу Факультету приватного права та підприємництва Владислав Казіміров (перший зліва) здобув срібло змагань.

Вітаємо Владислав та старшого тренера Клубу спортивних видів боротьби Університету Дмитра Віскова з досягненням та бажаємо подальших перемог на татамі.