Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент Факультету юстиції Університету Назар Вісков виборов золото Кубку Європи серед юніорів з дзюдо

29 червня у місті Словень-Градець (Словенія), пройшов Кубок Європи серед юніорів з дзюдо.
Участь у змаганнях взяли понад 300 спортсменів з 34 країн.

Студент Факультету юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Назар Вісков виборов золото змагань.

Чергова перемога Назара на змаганнях міжнародного рівня, яка дала можливість відібратися на Чемпіонат Європи, який відбудеться в естонському Таллінні у вересні.

Клуб спортивних видів боротьби Унверситету вітає з золотою нагородою Назара Віскова та старшого тренера клубу Дмитра Віскова з досягненням.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо подальших успіхів на міжнародних аренах в ім’я слави та популяризації українського спорту у світі!