Сьогодні п’ятий день роботи VIІI Харківського міжнародного юридичного форуму!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні п’ятий день роботи VIІI Харківського міжнародного юридичного форуму!

Тож, запрошуємо студентів, науковців, практиків, громадських діячів долучитися до панелей VIІI Харківського міжнародного юридичного форуму у якості слухачів!

Теми панельних дискусій та заходів, які будуть проходити 27 вересня 2024 року:

10.00 – 14.00 Доступ до правосуддя в умовах збройної агресії та глобальних викликів ХХІ століття. Панельна дискусія

10.30 – 14.00 Агробізнес і сталий розвиток: стратегія стійкості і відродження. Панельна дискусія

10.00 – 15.00 Деліктне право і війна: у пошуках дієвого механізму відшкодування шкоди. Панельна дискусія

13.00 – 17.00 Європейські фундаментальні цінності та цифровізація: захист даних, автоматизація, цифрові послуги та цифрові ринки (продовження). Панельна дискусія

15.00 – 18.00 Правове регулювання питань корпоративної сталості: міждисциплінарна розмова з Беате Шоф’єлл. Панельна дискусія

Планується змішаний формат проведення більшості заходів з трансляцією на Ютуб канал Університету – переходьте за посиланням та долучайтеся до перегляду, або реєструйтеся та долучайтеся до дискусії.
e-mail: forum@nlu.edu.ua

Телефон гарячої лінії: +38 (057) 757 76 65