Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, вітаю вас із Днем факультету прокуратури!

Сьогодні для України, яка вже близько двох років перебуває у стані війни з росією, прокуратура є одним із найнеобхідніших органів правопорядку, адже саме на їхні плечі ліг обов’язок розслідувати воєнні злочини загарбників проти українців, збирати доказову базу для майбутніх трибуналів, щоб встановити справедливість і назавжди відрубати голову дракону тиранії та терору на території Європи. Тому до підготовки фахівців цієї галузі ми підходимо надвідповідально, розуміючи, що маємо виховати не просто професійного юриста, а високоосвічену, духовно багату особистість з високими вимогами до моралі та нетерпимістю до будь-яких зловживань, спроб нанести шкоду громадянам та державі.

Шановне студентство, ваше навчання на факультеті прокуратури вимагає від вас високої інтелектуальної та етичної досконалості. Ви опановуєте складних фах, виконуєте важливі завдання, вчитеся невідступно протидіяти злочинності та опікуватися правами громадян. Відверта готовність до зустрічі з викликами майбутньої професії є свідченням вашої відданості правосуддю і зразком непохитної громадянської позиції. Пишаюся тим, що випускники факультету прокуратури нашого Університету відповідають усім запитам сьогодення, гідно несуть свою службу, є справжніми партіотами й захисниками прав і свобод українців.

Щиро дякую за ваші зусилля, хоробрість, наполегливість та сумлінність у навчанні, за відданість Україні та її народу. Ваша праця скоро матиме суттєвий вплив на правовий ландшафт нашої держави та її політичну стабільність.

З нагоди відзначення Дня факультету прокуратури хочу побажати миру, незламності духу в служінні закону, наснаги для нових звершень, стрімкої кар’єри, міцного здоров’я та родинного затишку.