Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, від душі вітаю вас із Днем знань та початком навчального року!

Цього свята чекають в усьому світі мільйони, бо воно є символом не просто початку, чергового етапу, наповненого можливостями та відкриттями, а самого людського генія, прогресу, думки, що творить майбутнє планети.

І цьогоріч ми знову об’єднуємося в стінах нашого Університету, щоб рухатися до нових вершин, пізнавати глибше правничі науки, проводити важливі освітні та наукові заходи, приймати нестандартні рішення, навчати і навчатися.  Освіта — це надпотужний інструмент, який  формує професіоналів, інтелектуалів, емпатичних особистостей, свідомих громадян, здатних змінювати світ на краще завдяки власним знанням та непохитній особистій позиції.

Вже третій рік поспіль ми змушені долати виклики війни, руйнації, розлук із близькими, однак українська єдність, незламність, залізна віра у перемогу допомагають пережити ці темні часи і ще наполегливіше вчитися, адже, коли настане мир, найціннішими фахівцями стануть саме правники, що забезпечать захист держави, громадянина в ній, унеможливлять повторні ворожі вторгнення, заручившись підтримкою і гарантіями найсильніших держав світу.

Будьте впевнені, в Університеті ви здобудете безцінні знання, які стануть не тільки основою  успішної кар’єри, а відчинять двері у світ, де права та обов’язки, справедливість і закон, демократія і свобода є основою суспільства.

Я закликаю вас прожити цей навчальний рік з відкритими серцями і жагою до знань. Нехай кожна лекція, семінар чи дискусія стануть для вас можливістю поглибити свої знання та сформувати власну правову позицію, яка буде відповідати принципам справедливості та етики. Пам’ятайте, на цьому шляху будуть зустрічатися труднощі, але саме вони роблять вас сильнішими і мудрішими. Не бійтеся ставити запитання, шукати відповіді, ділитися своїми ідеями. Наша університетська спільнота — це простір для розвитку, де кожен знайде підтримку і натхнення.

Нехай цей навчальний рік буде для всіх нас вдалим, результативним, креативним, переможним, а Університет залишається місцем сили, зростання, підтримки, розвитку та дружби.

Ректор Університету Анатолій Гетьман