Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, щиро вітаю вас із днем Полтавського фахового коледжу!

Він є вагомою, значущою й необхідною структурною одиницею нашого Університету. Завдяки наполегливій роботі, майстерності викладацького складу та щирому бажанню студентів осягнути юридичну науку коледж досягає чудових результатів. Колектив Університету пишається вашими здобутками, високою інтелектуальною потужністю й мотивованістю вдосконалювати правову систему нашої країни.

Ми віримо в потенціал кожного студента і знаємо, що ви заслуговуєте найкращої освіти, тому навіть в умовах війни робимо все можливе для вашого якісного навчання, відпочинку та саморозвитку. Ви щодня набуваєте необхідних знань і практичних навичок, розвиваєте аналітичні та комунікативні вміння, що неодмінно стануть вашими сильними сторонами у майбутній кар’єрі.

Полтавських фаховий коледж є місцем, де студентство формує свою професійну ідентичність і засвоює цінності справедливості, щоб у майбутньому долучитися до когорти успішних юристів, покликаних захищати верховенство закону та зміцнювати правову свідомість суспільства.

У цей особливий день бажаю вам миру, здоров’я, сміливих прагнень, чесних перемог, беззаперечного успіху у навчанні та майбутній кар’єрі.