uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Шановні студенти, аспіранти та викладачі Університету!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти та викладачі Університету!

Запрошуємо Вас приєднатись до відкритої онлайн-лекції професора Університету Екс-Марсель, Факультету права і політичних наук, Наташі Данельчук-Колодровски (Natasa Danelciuc-Colodrovschi) на тему: «Вплив рішень Європейського суду з прав людини на реформування кримінального законодавства Франції» (The influence of the ECHR case law on reforming the French criminal legislation).

Лекція розпочнеться 23 листопада 2022 року о 15:00 на платформі ZOOM.

В рамках реалізації проекту Еразмус+ CRIMHUM «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини» представники європейських університетів-партнерів сприяють вивченню впливу європейського, міжнародного права на національне кримінальне та процесуальне право та поширенню знань про основні тенденції кримінального та процесуального права у країнах ЄС.

Приєднатися можна за посиланням

ID: 835 3356 1796
Code secret: 287767
Захід проходитиме англійською мовою!