Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вітає Першого проректора, академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України Миколу Петровича Кучерявенка із Днем Народження!

Шановний Миколо Петровичу!

Від імені колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого хочемо щиро привітати Вас із Днем Народження!

Ви – людина, яка навчає бути професіоналом в своїй галузі та незалежним мислителем. Ваш досвід і знання надихають багатьох людей на досягнення нових висот і розвиток як в особистому, так і в професійному плані. Ваші досягнення в галузі освіти і науки, особистий внесок в розвиток нашого Університету, а також в Українську науку загалом, висока освіченість і культура та прекрасні людські якості є прикладом для багатьох поколінь наших студентів та викладачів.

Ви вирізняєтесь своєю стійкою патріотичною позицією та волонтерською діяльністю, що є прикладом справжнього громадянина та патріота, добровольця, який допомагає українським військовим на сході країни боронити нашу Батьківщину. Ваші зусилля, добровольчі ініціативи та внесок у захист нашої країни – це найкращий приклад для всіх нас.

Від усієї Університетської спільноти хочемо щиро побажати Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення для нових досягнень! Хай кожен Ваш наступний крок буде направлений до успіху, а Ваша праця приносить задоволення та користь для нашого Університету та всієї України!