Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Презентація віртуальної книжкової виставки зі змінною експозицією “Російсько-українська війна”

До вшанування Дня пам’яті 10-тих роковин початку російського збройного вторгнення до України, початку російсько-української війни, Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого презентує віртуальну книжкову виставку зі змінною експозицією “Російсько-українська війна”

Посилання

Експозиція виставки постійно оновлюватиметься електронними виданнями відкритого доступу.
Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо незламну силу волі та мужність всіх тих, хто ціною власного життя виборює справедливість та незалежність нашої країни!
Запрошуємо до перегляду!