Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки круглого столу «Шляхи удосконалення законодавства України про захист економічної конкуренції»

19 червня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся круглий стіл на тему «Шляхи удосконалення законодавства України про захист економічної конкуренції». Захід організувала кафедра господарського права Університету, а до участі в його роботі були запрошені науковці, студенти, а також ректор Університету Анатолій Гетьман, проректор Олексій Нестерович, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов та Голова Антимонопольного Комітету України Павло Кириленко.

Модератором круглого столу виступив проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку, доктор філософії Олексій Нестерович.

Під час круглого столу учасники обговорили актуальні питання розвитку законодавства про захист економічної конкуренції в Україні. Доповідачі, зокрема д.ю.н., завідувач кафедри господарського права Університету Дмитро Задихайло та д.ю.н., доцентка кафедри господарського права Тетяна Швидка, поділилися своїми думками щодо формування правової політики держави у сфері захисту економічної конкуренції та законодавчих пропозиції у цій сфері а також доповіла про удосконалення законодавчого забезпеченння правового статусу антимонопльних органів Дарина Бухова – студентка 4 курсу факультету прокуратури.

Під час свого виступу Голова Антимонопольного Комітету України  Павло Кириленко відповів на численні запитання студентів, розповів про можливості проходження стажування та працевлаштування для молодих спеціалістів, кар’єрні перспективи, тенденції розвитку Комітету, а також поділився цікавими кейсами з практики.

Загалом, круглий стіл став продуктивною платформою для обміну думками та досвідом щодо актуальних питань розвитку законодавства про захист економічної конкуренції в Україні та сприяв підвищенню рівня обізнаності студентів та науковців щодо практичної складової цієї сфери.