Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підготовлено науково-практичний коментар з особливостей кримінально-правової кваліфікації злочинів проти основ національної безпеки України в умовах війни

Інститутом СБУ спільно з Головним слідчим управлінням СБУ та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого підготовлено науково-практичний коментар з особливостей кримінально-правової кваліфікації злочинів проти основ національної безпеки України в умовах війни.

Науково-практичний коментар, підготовлений авторським колективом, враховує новели законодавства про кримінальну відповідальність з часу повномасштабного вторгнення рф на територію України, а також містить аналіз судово-слідчої практики воєнних років у кримінальних провадженнях, що розслідувались за ознаками вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. З урахуванням сучасних положень науки кримінального права та висновків і рішень судових органів у вказаній категорії проваджень докладно проаналізовано склади кримінальних правопорушень, розміщені у Розділі І Особливої частини Кримінального кодексу України. Запропоноване видання зорієнтовано, перш за все, на практичне використання та усунення неоднаковості в кримінально-правовій оцінці злочинів проти основ національної безпеки України.
Робота розрахована перш за все на її використання співробітниками слідчих та оперативних підрозділів СБУ. Може бути корисною для суддів, працівників інших правоохоронних органів, курсантів, студентів, аспірантів та викладачів закладів вищої освіти, науковців, сфери наукових інтересів яких стосується зазначена тематика.

Видання “Злочини проти основ національної безпеки України: кримінально-правова кваліфікація в умовах війни (науково-практичний коментар) / за заг. ред. С.  А. Наумюка. Київ: Алерта, 2024. 378 с.” можна придбати за посиланнями:
jurkniga.ua

alerta.kiev.ua

А також, незабаром, можна буде ознайомитися в Науковій бібілотеці НЮУ імені Ярослава Мудрого