Онлайн курс “Захист прав у Європейському суді з прав людини”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Онлайн курс “Захист прав у Європейському суді з прав людини”

Восени 2023 року, спостерігаючи за міжнародними судовими справами, особливо “Україна проти рф”, я зрозумів, наскільки важливо, щоб і юристи, і не юристи дізналися про ці справи та їх суть. Саме тому спільно з Margarita Sokorenko вирішили створити курс, який допоможе розібратися у всіх тонкощах роботи Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ)

Для тих, хто хоче глибше зрозуміти роль та функції Уповноваженого у справах ЄСПЛ, а також можливості співпраці для ефективного захисту прав людини в Україні

, Online Law School спільно з Уповноваженою у справах Європейського суду з прав людини Margarita Sokorenko запускає онлайн курс “Захист прав у Європейському суді з прав людини”

Ключові деталі курсу:
Курс: безкоштовний

Дата початку: 1 жовтня 2024 року

Тривалість: до 19 листопада 2024 року

Формат: Онлайн

Програма курсу включає 10 модулів:

1. Вступ до ЄСПЛ: міфи та реальність
2. Провадження в ЄСПЛ: від отримання заяви до рішення
3. Міждержавні справи та індивідуальні заяви, пов’язані з конфліктами
4. Виконання рішень ЄСПЛ: виклики та можливості
5. Застосування практики ЄСПЛ в українських судах
6. Актуальні питання та тенденції розвитку практики ЄСПЛ
7. Практикум: робота з реальними справами та ситуаціями
8. Роль та функції Уповноваженого у справах ЄСПЛ
9. Співпраця з Уповноваженим у справах ЄСПЛ
10 Превентивні заходи та підвищення обізнаності про ЄСПЛ

Cпікери курсу:

Маргарита Сокоренко – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини

Андрій Лукша – начальник Управління представництва держави в міждержавних справах Секретаріату Уповноваженого у справах ЄСПЛ

Тетяна Ящукевич – начальник відділу інформування Комітету міністрів Ради Європи, Секретаріат Уповноваженого у справах ЄСПЛ

Олексій Якубенко – начальник відділу юридичного захисту від країни-агресора Управління представництва держави в міждержавних справах Секретаріату Уповноваженого у справах ЄСПЛ

Цей курс – унікальна можливість для юристів, адвокатів, суддів, представників правоохоронних та інших державних органів дізнатися про справи, які розглядаються у ЄСПЛ щодо України, та зрозуміти механізми їх розгляду

.

Не пропустіть шанс отримати знання від найкращих експертів у сфері міжнародного права та захисту прав людини!

P.S. Нагадую, що Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини здійснює представництво України в ЄСПЛ під час розгляду справ про порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, координації виконання його рішень, а також інформування Комітету міністрів Ради Європи про хід виконання рішень Суду.

Реєструйтеся за посиланням