Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентство, увага! Оголошується прийом документів кандидатів до Центральної виборчої комісії (далі-ЦВК)

З 8 вересня 2023 року по 12 вересня 2023 року оголошується прийом документів кандидатів до Центральної виборчої комісії (далі-ЦВК).

Нагадуємо, відповідно до Положення «Про вибори в органи студентське самоврядування, вибори виборних представників з числа студентів на вибори ректора, до вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» (далі- Положення) ЦВК – відповідає за вчасне та належне проведення прямих таємних виборів студентів Університету до органів студентського самоврядування, виборних представників з числа студентів, які мають право брати участь у виборах ректора Університету та представників студентів до Вченої ради Університету; виконує наглядову функцію за дотриманням виборчих норм та процедур під час проведення виборів, надає методичну допомогу в межах своїх повноважень.

• ЦВК студентів формується на засіданні Конференції студентів Університету.
  • Право бути обраним до складу ЦВК студентів має кожен студент Університету.

Перелік документів, що подаються кандидатами:

1. Заява на ім’я студентського омбудсмена Університету підписана від руки у форматі pdf;
  2. копія студентського квитка або залікової книжки. Також може бути довідка з Вашого деканату/інституту про те, що Ви студент (у разі втрати або неотримання студентського квитка);
  3. мотиваційний лист.

Документи подаються в електронному вигляді на визначену офіційну електронну пошту Офісу – ombudsmansoffice@nlu.edu.ua

Дедлайн подачі документів – 12 вересня 23:59.

Кандидатам, що обираються до ЦВК студентів необхідно обов’язково бути присутніми на засіданні Конференції.

Додатково наголошуємо, що студенти, які були обрані до складу ЦВК студентів, втрачають право балотуватися посади в органи студентського самоврядування (Сенат, ради факультетів/інститутів тощо) та брати участь у передвиборній агітації на виборах, які проводить ЦВК студентів.