Оголошено проведення тестування на знання Конституції України!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оголошено проведення тестування на знання Конституції України!

Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації”   оголошено проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави. Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави.

Методичне забезпечення Тестування здійснюється Освітньої платформою Фестивалю (технічна складова) у співпраці з кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богданом Мохончуком

Зареєструватись на Тестування можна на сайті події з 18.06 по 18.07, скласти тестування з 28.06 по 28.07, а отримати Сертифікат знавця Конституції України одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та Регламент на сайті