Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Обирайте спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

2024 рік – це рік нових звершень у діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. На факультеті міжнародного та європейського права оголошується прийом для здобуття вищої освіти за ступенями бакалавра за новою спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

У чому суть цієї спеціальності?

1. Головний предмет вивчення спеціальності 291 «Міжнародні відносини» – зовнішня політика держав, зовнішня політика та національні інтереси України, міжнародні організації, міжнародні комунікації, держави та міжнародні регіони у взаємодіях на глобальному, регіональному та локальному рівнях, міжнародна безпека та конфлікти тощо.

2. Цілі навчання: підготовка фахівців, здатних розв’язувати задачі та практичні проблеми у сфері міжнародних відносин та зовнішньої політики.

3. Інтегральна компетентність випускника: здатність розв’язувати задачі та практичні проблеми у сфері міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій, зовнішньополітичної діяльності держав, міжнародних взаємодій між державами, міжнародними організаціями та недержавними акторами, що передбачає застосування теорій суспільних наук та спеціальних наукових методів дослідження проблем міжнародних відносин.

Бакалавр з міжнародних відносин має набути універсальну підготовку, що дозволяє застосування своїх знань на ринку праці.

У чому полягають особливості вступу на спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії?

1. На 1 курс навчання приймаються громадяни України, які мають відповідний освітній рівень чи ступінь, та виявили бажання здобути вищу освіту.

2. Вступ лише на денне (очне) навчання строком 4 роки на основі ПЗСО та НРК5 за іншою спеціальністю (заочна форма навчання не передбачається).

3. Фінансування підготовки здобувачів вищої освіти здійснюється:

– за рахунок видатків державного бюджету (державне замовлення) або

– за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

4. Конкурсний бал розраховується:

за результатами НМТ 2022-2024 років або ЗНО 2021 років з урахуванням вагових коефіцієнтів з предметів та регіонального коефіцієнту.

5. Конкурсний бал для вступу на основі ПЗСО та НРК5 не може бути менше ніж 150 балів.

Строки прийому заяв та документів, зарахування на навчання:

• Початок реєстрації електронних кабінетів вступників – 01 липня;
  • Початок реєстрації заяв вступників – 19 липня;
  • Завершення реєстрації заяв вступників – 31 липня (18.00);
  • Зарахування вступників – 10 серпня (за державним замовленням);

16 та 30 серпня (за кошти фізичних/юридичних осіб).

Яка специфіка навчання за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в НЮУ імені Ярослава Мудрого?

Специфіка навчання за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого передбачає такі особливості, які відрізняють нас від інших ЗВО:

а) значна увага приділяється міжнародно-правовим дисциплінам;

б) поглиблене вивчення англійської мови (протягом усіх чотирьох років навчання);

в) детально розглядаються питання щодо міжнародної безпеки, перспективи вступу України до Євросоюзу і НАТО тощо.

У програму навчання включені також такі предмети, як: політична економія, дипломатія, глобалізація, міжкультурна комунікація, аналіз міжнародних конфліктів, спеціалізовані курси з регіональних студій.

Студенти цієї спеціальності розвивають навички аналізу, критичного мислення, комунікації та міжкультурної співпраці, що дозволяє їм працювати у різних сферах, включаючи міжнародні організації, дипломатію, державну службу, громадські організації, ЗМІ та інші сфери, де важливі знання міжнародних відносин та комунікаційних навичок.

Обирайте спеціальність 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та навчайтеся на факультеті міжнародного та європейського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Отримати консультацію:

📞 +380-93-620-17-75

e-mail: faculty7@nlu.edu.ua

Група в Телеграм для вступників

Сторінки Університету в соціальних мережах:

▫️Офіційний сайт Університету

▫️Facebook