Ніч молодіжної науки-2024 в умовах війни!

Доповідь – «Розиток антикорупційної освіти в Україні (досвід Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)»

Спікер – Наталія Сметаніна, доцент кафедри кримінально-правової політики, керівник уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представить

У виступі доповідач висвітлить важливість розвитку антикорупційної освіти в Україні, основні можливості і завдання закладів вищої освіти на прикладі досвіду Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Зокрема, доповідач розповість про антикорупційні сертифікатні програми і майнор “Запобігання корупції” (магістерська програма) факультету слідчої та детективної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід відбудеться 8 листопада 2024 р. в онлайн-форматі з трансляцією на сторінці Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у Фейсбук.

Реєстрація для науковців, які хочуть бути спікерами триває до 2 жовтня 2024 р.