Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Науково-педагогічний склад Національного юридичного університету допомагає встановити правду та відновити справедливість

Відповідь на запит Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора, підготовлена викладачами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – проректором з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку, професором Юрієм Барабашем, завідувачем кафедри міжнародного права, професором Володимиром Стешенком та доценткою цієї ж кафедри Оксаною Сенаторовою, була долучена прокурором до матеріалів кримінального провадження № 22023000000000059 від 20.01.2023 і досліджена разом з іншими доказами судом.

У результаті судового розгляду вказаного кримінального провадження у справі № 638/1343/23 ухвалено вирок, яким громадянина РФ Криштопа М. С. визнано винним у бомбардуванні 06.03.2022 РТПС Харків 8 авіаційними бомбами ФАБ-500, яка є та у момент нападу була цивільним об’єктом, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 КК України, і засуджено до 12 років позбавлення волі.

Щомісяця науково-педагогічний склад Університету надає десятки висновків, рекомендацій та роз’яснень до державних органів різного рівня та сфери діяльності, допомагаючи встановити істину та відновити справедливість.

Захищаємо наш рідний Харків – допомагаємо притягувати до відповідальності всіх, хто загарбницьким шляхом зайшов на нашу землю.

Віримо в Перемогу та наближаємо її разом!

З повним текстом листа можна ознайомитися за посиланням.