Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого оголошує прийомом заяв та документів на вступ на бакалаврат!

Приготуватися усім цьогорічним вступникам! Найдовгоочікуваніший момент у вашому житті настав!

Національний університет імені Ярослава Мудрого із задоволенням оголошує прийомом заяв та документів на вступ на бакалаврат.

Університет чекає саме на такого студента як ти —  самостійного, творчого, цілеспрямованого, який прагне розпочати свою правову карʼєру разом із найкращим юридичним ВНЗ країни!

Терміни подачі:

• Початок: 19.07.2023 року
  • Кінець прийому: о 18:00 31.07.2023 року

Саме у цей час ти можеш стати ближче до своєї мрії та  подати усі потрібні заяви та документи через свій онлайн кабінет!

А що, якщо ти хочеш познайомитися з кожним із наших юридичних факультетів поближче? Тоді чекни посилання шапці профілю та розпакуй кожен із них по окремості!

Зроби свій перший крок до юридичної карʼєри разом з НЮУ!

Чекаємо в нашій юридичній спільноті саме на тебе!