Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Університету та студентська спільнота щиро вітають проректора з навчально-методичної роботи Університету Олега Ярошенка з Днем народження!

Сьогодні маємо привід подякувати Вам за чесну працю, професіоналізм, мудре керівництво, чуйне ставлення до колег і підлеглих, приклад невтомного самовдосконалення.

Ваша фахова діяльність та безумовна відданість справі не лише надихають усіх нас, а й виводять Університет на якісно новий рівень. Щоденна праця як проректора знайшла своє відображення в численних успіхах нашого ЗВО, зокрема в розвитку навчальних програм, сучасних методів викладання та активній участі у науковій та проєктній діяльності.

Цей нелегкий час виявив вас як людину, здатну знайти підхід до кожного, готову підтримати й направити, що робить атмосферу в Університеті продуктивною, теплою та дружньою. Ви завжди знаходите час, щоб допомогти справою, мудрою порадою, добрим словом.

Ми горді працювати під Вашим керівництвом, щиро пишаємося результатами, яких досягли разом, дякуємо за невтомну працю, чесність, відданість справі і колективу.

Бажаємо Вам миру, щастя, здоров’я, добробуту, сімейного затишку, творчого натхнення, професійного зростання та здійснення найамбітніших задумів.