Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Університету та міцна студентська родина щиро вітають проректора з наукової роботи Дмитра Лученка з Днем народження.

У цей особливий день хочемо висловити вам найтепліші побажання та слова вдячності. Ви є натхненником у науковій діяльності та пізнанні права для багатьох поколінь молодих правників і справжнім лідером для університетської спільноти.

Ваша невтомна праця, відданість науці та безмежна енергія є прикладом для кожного. Завдяки Вашому мудрому керівництву, підтримці та доброзичливому ставленню до людей наш Університет досягає нових вершин у науці навіть за найскладніших обставин, коли війна диктує свої умови. Ваш внесок у розвиток  Університету безцінний, а професійність і відданість справі допомагають  нашому ЗВО залишатися в лідерах освітніх послуг та якості навчання вже багато років поспіль.

Ми високо цінуємо Ваші людські та професійні якості, мудрість та далекоглядність, які допомагають нам долати труднощі та досягати поставлених цілей. Ваш внесок у розвиток науки та освіти в Україні неоціненний, і ми пишаємося тим, що маємо можливість працювати з Вами в одному колективі.

У цей чудовий день зичимо Вам миру, чистого неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення та нових наукових звершень. Нехай життя дарує мільйони чудових моментів і здійснення мрій, а  майбутнє буде щасливим і плідним на успіхи та досягнення!