Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Долучайтеся до формування фонду іменної стипендії імені академіка Василя Яковича Тація!

Василь Якович Тацій – почесний президент Національної академії правових наук України, академік НАН України, почесний громадянин міст Полтави, Харкова та Харківської області, багаторічний ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Герой України. Своє життя присвятив розвитку правової науки та вихованню молодого покоління юристів.

Він був справедливим керівником, добрим другом, мудрим наставником, але перш все, для десятків поколінь юристів він був вчителем, Вчителем із великої літери. Він виховав цілу плеяду відомих правознавців, які успішно продовжують справу свого вчителя. Серед них багато відомих учених, докторів наук, професорів, всесвітньо відомих та визнаних юристів практиків.

Звертаємося до кожного, з проханням доєднатися до формування фонду іменної стипендії імені академіка Василя Яковича Тація!

Метою створення цього фонду є фінансова підтримка молодих, обдарованих здобувачів вищої освіти, які пов’язали свій життєвий шлях з юриспруденцією та Національним юридичним університет імені Ярослава Мудрого. Стипендія буде виплачуватися студентам 1-го року навчання за результатами проведення конкурсу.

Долучитися до формування фонду (обрати – На формування фонду іменної стипендії В. Я. Тація):

Для питань: 0800 311 777 або alumni@nlu.edu.ua

Іменну стипендію започатковано за ініціативи Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого