Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Доцентка кафедри теорії права представила Університет на щорічній конференції Міжнародного товариства публічного права у м. Мадрид (Іспанія)

09 липня 2024 р. доцентка кафедри теорії права Крістіна Трихліб гідно представила Університет та виступила із доповіддю «Роль громадянського суспільства у реформуванні Української судової системи» на щорічній конференції Міжнародного товариства публічного права ICON-S 2024 Annual Conference «Майбутнє публічного права: стійкість, розвиток і штучний інтелект», що проходила в IE University Law School у м. Мадрид (Іспанія).

Конференція об’єднала понад 2000 представників правничої спільноти з усього світу, мала 521 паралельні заходи та стала однією із найбільших конференцій з міжнародного публічного права у 2024 році.

Крістіна Трихліб була єдиним спікєром з України та виступила із презентацією у панелі, присвяченій «Ролі громадянського суспільства у відновленні верховенства права та незалежної судової влади в Україні і Польщі».

Незважаючи на безліч паралельних заходів, панель і тематика України зокрема зацікавила та обʼєднала багатьох учасників, зала була повна, а дискусія змістовна й динамічна.

Безумовно, війна в центрі Європи – це величезний виклик для системи міжнародного публічного права, який потребує консолідації зусиль всього світу та пошуку спільних рішень і механізмів.

Всі учасники висловили рішучу підтримку та вдячність Українцям за стійкість і боротьбу за ідеали свободи, рівності й демократії!

Разом до Перемоги! Слава Україні та її Героям!!!

Програма конференції

Попередня новинаНаступна новина