Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Асистентка кафедри кримінального права Університету Катерина Новікова стала лауреатом Премії Верховної Ради України молодим ученим!

17 липня 2024 року асистентка кафедри кримінального права Університету, фахівчиня НДІВПЗ імені академіка В.В. Сташиса, кандидатка юридичних наук Катерина Новікова, стала лауреатом Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік!

Переможців нагороджував Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, який подякував молодим ученим за їхню наукову діяльність, творчі здобутки і наукові звершення, а також за те, що попри складні воєнні часи вони продовжують плідно працювати в Україні. Привітали лауреатів і народні депутати України.

Вітаємо Катерину з цією високою нагородою, що є свідченням її наукових здобутків. Бажаємо нових цінних наукових досліджень та відкриттів, які збагатять українську та світову юридичну науку.

Пишаємося тим, що маємо у своєму колективі таких талановитих та відданих своїй справі науковців.