23 Грудня, 2023

День

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, сьогодні ми відзначаємо День факультету слідчої та детективної діяльності Університету!

Уся наша академічна спільнота глибоко цінує ваш внесок у підготовку нової генерації високопрофесійних правників, розвиток юридичної науки в Україні, посилення довіри громадян до слідчих органів та представників праворядку. Досліджуючи дуже специфічну галузь знань, факультет слідчої та детективної діяльності став авторитетним осередком вивчення всіх тонкощів слідчої та детективної діяльності, а його викладацький склад десятиліттями демонструє глибоку обізнаність у сучасних інструментах та методах досудового розслідування, збирання та формування доказової бази. Ви навчаєте...