20 Грудня, 2023

День

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до світового рейтингу університетів «UI GreenMetric 2023»

«UI GreenMetric World University Rankings» з 2010 року оцінює університети в усьому світі за шістьма показниками: середовище та інфраструктура, енергетика та зміна клімату, управління відходами, водні ресурси, транспорт, екологічна освіта та наукові дослідження. Основна увага світового рейтингу університетів UI GreenMetric спрямована на ефективну реалізацію цілей сталого розвитку й підвищення поінформованості університетів про цей процес. У цьогорічному рейтингу взяли участь 1185 університетів з 84 країн світу, зокрема до рейтингу увійшли 19...

Студенти Університету стали переможцями III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та отримали дипломи стипендіатів Президента

Студент міжнародно-правового факультету Данило Рудяк та студент Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Андрій Букало стали переможцями III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та отримали дипломи стипендіатів Президента. Лауреатів стипендії привітали міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий та інші поважні гості.Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів у навчанні та натхнення на нові наукові дослідження.