31 Липня, 2023

День

28 липня 2023 р. у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулись урочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам денної та заочної форм навчання факультету адвокатури

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з навчально-виховної роботи та стратегічного розвитку Юрій Григорович Барабаш, який наголосив на тому, що незважаючи на значні перепони карантину, а згодом і воєнного стану, студенти Університету все ж отримали змогу здобути якісні знання й навички та сьогодні мають можливість бути присутніми на цьому заході завдяки нашим захисникам. Теплі слова привітання висловив декан факультету адвокатури Володимир Володимирович Шеховцов, який побажав успіхів на професійному шляху...