31 Березня, 2023

День

Підсумки третього тематичного вебінару на Факультеті слідчої та детективної діяльності щодо виявлення та нейтралізації корупційних ризиків під час війни

Представники Національного агентства з питань запобігання корупції, Інна Запоровська та Віталій Бугас, провели третій тематичний вебінар на Факультеті слідчої та детективної діяльності, під час якого розповіли про виявлення та нейтралізацію корупційних ризиків під час війни. Інна Запоровська, головний спеціаліст Відділу проведення антикорупційної експертизи Управління мінімізації корупційних ризиків та антикорупційної експертизи, розповіла про визначення поняття “антикорупційна експертиза” та її важливість у запобіганні корупції. Вона також проаналізувала потенційні корупційні ризики під час...