15 Лютого, 2023

День

Представники Університету відвідали Національний науковий центр Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса

Представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого — проректор з наукової роботи університету Дмитро Лученко та доцент кафедри криміналістики, який є знаним фахівцем в галузі аерокосмічної криміналістики та військовослужбовцем Збройних Сил України Василь Білоус, в межах продовження плідної співпраці, відвідали Національний науковий центр Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса Експертам Інституту судових експертиз було продемонстровано можливості сучасних технічних засобів і технологій в роботі судового експерта. Зокрема сучасне...