22 Грудня, 2022

День

У день 20-ї річниці святкування Дня адвокатури (19 грудня 2022 р.) у м. Києві відбулася зустріч Апарату Ради національної безпеки і оборони України з представниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід ініційовано заступником керівника служби з питань зовнішньополітичної безпеки та міжнародного співробітництва – керівника управління з питань санкційної політики Андрія Ярмольського, проведено за підтримки ректора Університету Анатолія Гетьмана та деканату факультету адвокатури та Ради студентського самоврядування факультету. Відкрив захід секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, з вітальним словом до учасників звернувся Керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України Андрій Зюзь. Метою зустрічі стало налагодження комунікації між...