3 Листопада, 2022

Вічна слава Герою Дмитру Григоренку!

Кожен загиблий воїн – це новий шрам на наших душах…сьогодні ми отримали ще один… Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого глибоко сумує через непоправну втрату – загибель на війні випускника Університету Дмитра Григоренка. Дмитро народився 27.12.1983 року. Закінчив Дніпропетровський юридичний ліцей, потім Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (нині – Університет), отримавши фах юриста. Працював юристом на Павлоградському хімічному заводі. За словами його колег та друзів він багато...

Освітній проєкт «Детективні студії»

Факультет слідчої та детективної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у співпраці з НАБУ реалізує інноваційний освітній проєкт «Детективні студії». Він складається із серії вебінарів, присвячених актуальним проблемам боротьби із злочинністю та топкорупцією.Мета проєкту – сприяти фаховому становленню студентів-правників, які опановують нову в освітньому середовищі професію детектива. У середу, 02.11.2022 відбувся перший вебінар, в якому взяли участь 100 студентів-правників, викладачів та аспірантів.